Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m²,
Nəriman Nərimanov m.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
350 000 AZN
3 890 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
90 m²
Sahə
10 / 17
mərtəbə
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m²,
Nəriman Nərimanov m.
Nerimanov R Metrodan 7 deq Mesafede Elyar Aliyev kuc. Seven Star Yasayis kompleksinde 17/10 cu mertebesinde.Menzil esyali satilir
Agentlik
24 saat
Bakı, Nərimanov r., Faiq Yusifov küç.
Bütün 47 təklifə baxmaq
№ 5574859
•
Baxış sayı: 460
•
Yeniləndi: Dünən, 21:01
350 000 AZN
3 890 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
90 m²
Sahə
10 / 17
mərtəbə
Təmir
Matilda
Vasitəçi (agent)
RATE Əmlak
Agentlik
24 saat
Bakı, Nərimanov r., Faiq Yusifov küç.
Bütün 47 təklifə baxmaq