Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 102 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
260 000 AZN
2 550 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
102 m²
Sahə
20 / 20
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 102 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
Təcili! Təzə təmirli və təzə Əşyali Nəğd..3 surətli lift var 3- də bu mərtəbəyə qalxir,qanuni mərtəbədir,Mansar deyil,Zəng edib burda yazilallanari təkrar soruşma,hər Şey evdə qalir,Kupçalidir nəğd satılır!
Bakı, S.Vəzirov küçəsi 42
Bakı, S.Vəzirov küçəsi 42
Xəritədə bax
Xətai r.
Şah İsmayıl Xətai m.
Əmlak Plaza
Vasitəçi (agent)
№ 5521237
•
Baxış sayı: 973
•
Yeniləndi: 07.05.2026, 23:27
260 000 AZN
2 550 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
102 m²
Sahə
20 / 20
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Əmlak Plaza
Vasitəçi (agent)